Sadece yazı yazarak ücretsiz hosting kazanın!

December 13, 2010 – 3:32 pm

Merhaba,

Hozzt.com yeni bir kampanyaya daha imza atıyor. Hozzt.com için, hozzt.com blog’unda yayınlanmak üzere hosting sektörü/domain/internet üzerine yazılar yazın ve bize gönderin, ücretsiz hosting paketi verelim!

Hergün birkaç paragraftan oluşan 1-2 adet yazı yazın, gama paketimizi ( www.hozzt.com/linuxhosting.php ) hediye edelim.

Yazıların copy/paste ile başka bir yerden aynen kopyalanması kesinlikle yasaktır. Tüm yazılar yayınlanmadan önce kontrol edilmektedir. Bununla birlikte, aynısı olmamak şartıyla, başka bir yazıdan fikir ve örnek alabilirsiniz.

Konu ile ilgili başvuru için destek@hozzt.com mail adresimize hangi konularda ve ne kadar yazabileceğinizi belirten bir mail atmanız yeterlidir.

Daha fazla sayıda yazı yazmak isterseniz üst paketler ve reseller paketleri de sunulmaktadır.

Hozzt.com türkçe içeriğin gelişmesi için, içerik üreticilerine kazandırmayı sürdürüyor!

Hozzt.com

  1. One Response to “Sadece yazı yazarak ücretsiz hosting kazanın!”

  2. Merhaba,
    Hozzt.com sistemlerini uzun yıllardır kullanıyoruz. Şu ana kadar hiçbir sorunla kaşılaşmadık. Daha önce birçok hosting firmasıyla çalıştık ama istediğimiz randımanda olmadı. Sürekli kapanmalar oluyordu. Ama hozzt.com da şu ana kadar hiçbir kapanma, sayfanın suspend olması gibi bir durumla karşılaşmadık. Gerçekten çok profesyonel çalışıyorlar. Zaman zaman yaptıkları kampanyalar da var. Sizde ciddi çalışan bir hosting firması arıyorsanız hozzt.com u tavsiye ederim.

    By ucuzshop.com on Jan 22, 2011

Post a Comment