(KAMPANYA SONA ERMİŞTİR.) Eski hosting firmanızda kalan süreniz kadar BEDAVA!

December 31, 2011 – 10:14 am

Merhaba,

Hozzt.com olarak kullanıcılarımızı dinliyor ve isteklerini yerine getirmeyi sürdürüyoruz!

Başka bir hosting firmasından hozzt.com’a geçmeyi düşünen, fakat hosting firmasında ödemesini yapmış olduğu ve hala kullanmadığı bir paketi olan kullanıcılar hemen hozzt.com’a geçtiklerinde, eski hosting firmalarında kalmış olan süreleri hozzt.com’daki paketlerine ekleniyor. Örneğin memnun olmadığınız bir hosting firması ile çalışıyorsunuz ve 5 ay daha süreniz var. Bu sebeple ödemenizin boşa gitmemesi için, memnun olmasanız bile sürenizin bitimine kadar tahammül etmeye çalışıyorsunuz! Artık buna gerek yok!

Hozzt.com’dan minimum 1 yıllık hosting veya reseller siparişinizi verin, siparişinizden sonra destek@hozzt.com mail adresimize mevcut hosting firmanızda kalan sürenizi gösteren bir ekran görüntüsünü gönderin. Sizin için hozzt.com’daki sürenize, mevcut hosting firmanızda kalan sürenizi ücretsiz olarak ekleyelim! Böylece hiçbir kaybınız olmasın!

KAMPANYAYA SON KATILIM TARİHİ: 17.10.2012 

– Hemen hosting siparişi vermek veya paketlerimizi detaylı olarak incelemek için tıklayın!
– Hemen reseller siparişi vermek veya paketlerimizi detaylı olarak incelemek için tıklayın!

Not: Süre uzatma kampanyasında ücretsiz eklenen süre maksimum 6 aydır. Süresinin bitmesine 6 aydan daha fazla zaman kalmış olan kullanıcılar için 6 ay hesaplarına eklenecektir. Kampanyalar birleştirilemez. Bir siparişte, kullanıcının seçeceği bir kampanyadan yararlanılabilir.

Post a Comment